Fragments of journeys towards the horizon
-
Fenixloodsdo 25 aug20:00Geweest
-
Fenixloodsvr 26 aug20:00Geweest
-
Fenixloodsza 27 aug20:00Geweest
-
Fenixloodsdo 1 sep20:00Geweest
-
Fenixloodsvr 2 sep20:00Geweest
-
Fenixloodsza 3 sep20:00Geweest
Fragments is een filosofische vertelling over reizen en de veranderende verhouding tussen de mens en het landschap om hem heen.
Twee vrienden, de een uit Wales, de ander uit Nederland, vragen zich af wat het reizen hen gebracht heeft. Vanuit het perspectief van het vlakke Nederlandse polderland en de ruige bergen van Wales, kijken ze naar de wereld. In een tijd waarin de realiteit en het virtuele steeds meer met elkaar versmelten. Waarin we, door allerlei digitale netwerken, op vele plekken tegelijk kunnen zijn. Net als de renaissanceschilders proberen ze de plek van de mens in het landschap te bevatten. Hoe ziet de horizon van de moderne mens eruit? En wat valt er daarachter voor hem te ontdekken?
Fragments is ontwikkeld in samenwerking met het Oerol Festival en Theatr Ardudwy (Wales) en gaat dit seizoen tijdens het Oerol Festival in première, in een duinpan in Hoorn. In Rotterdam wordt Fragments op locatie gespeeld, met uitzicht op het tot de verbeelding sprekende stedelijke landschap van de stad.
LOCATIE ROTTERDAM
De voorstelling wordt gespeeld in de Fenixloods 2, aan de Veerlaan 21 op Katendrecht. (Boven Fenix Food Factory, ingang via Deliplein)
De kaartverkoop via de Rotterdamse Schouwburg stopt om 17:30 op de voorstellingsdag. De locatiekassa is vanaf 19:00 uur geopend, betaalwijze op locatie uitsluitend cash (geen pinmogelijkheid).
EXTRA
Na afloop van iedere voorstelling geeft steeds een nieuwe gastspreker een reactie vanuit een inhoudelijke invalshoek op de thema's die in het stuk naar voren komen:
- Donderdag 25 augustus - Elma van Boxel en Kristian Koreman van architectenbureau ZUS
- Vrijdag 26 augustus - curator oude schilder- en beeldhouwkunst Friso Lammertse van het museum Boijmans van Beuningen
- Donderdag 1 september - hoogleraar Transitie en Transitie Management Jan Rotmans
- Vrijdag 2 september - acteur Russell Gomer met een monoloog van Ian Rowlands