TEAM THEATER ROTTERDAM

Bestuur 

Walter Ligthart
Walter Ligthart
Algemeen Directeur
Ellen Walraven
Ellen Walraven
Artistiek Directeur
Bert Determann
Bert Determann
Directeur Bedrijfsvoering

Medewerkers

Abel van der Horst - medewerker publieksservice
Amanda Harput - mediawand producer
Andi Krijgsman - inspicient
Anneclaar Ferguson - Coördinator cultuuronderwijs/theaterdocent
Annemieke Wilschut - hoofd kassa
Annette Rietveld - medewerker financiële administratie
Arie Lengkeek - programmamaker Imagine
Arjen Fortuin - inspicient
Arno Kroes - theatertechnicus licht
Astrid de Haas - marketing en communicatie
Axel Dikkers - inspicient 
Bart van Drooge - infobalie 
Bart van Ree - backoffice medewerker kassa / marketing en communicatie
Bert Determann - directeur bedrijfsvoering
Bianca van der Schoot - theatermaker
Birgit van Terheijden - medewerker afdeling Events
Bobbi Vlaspolder - medewerker afdeling Educatie
Britt van Niedek - medewerker receptie
Carin Borsboom - hoofd financiële administratie
Caroline van der Niet - marketing, communicatie en pers
Chaim Smallegange - receptiemedewerker
Charissa Schuttevaar - medewerker publieksservice
Christiaan Peters - receptiemedewerker
Clint van der Hartt - marketing en communicatie
Coby van Dam - medewerker financiële administratie
Cor Kapaan - 1e medewerker receptie
Cynthia van der Linden - senior mdw kap/grime
Danley Herkenraad - floormanager 
Dave Schwab - programmering PH en TR
Davids Danoss - video producer
Denise de Hoog - medewerker receptie/kassa
Dennis Wevers - theatertechnicus hijs
Doortje Schaart - medewerker publieksservice
Elia Vitadamo - medewerker publieksservice
Ellen Walraven - artistiek directeur
Elles Leferink - Cultuurcoach TR
Elles van Eijmeren - kassa medewerker
Erik Bosman - medewerker kostuumatelier
Fabian Kleinbloesem - medewerker financiële administratie 
Fabiënne Meulenhoff - kassa medewerker
Ferdinand Ronteltap - curator mediawand
Ferida Yildiz - productieleider
Ferry Kranssen - theatertechnicus toneelmeesteer GZ 
Fien Duijnmayer - marketing en communicatie productiehuis 
Frank Hermans - techniek 
Frieda de Rhoter - Cultuurcoach TR
Gerard Scholten - medewerker receptie
Gijsbert van der Wilt - medewerker publiekservice
Hajo Doorn - stadsdramaturg
Hanneke van Roon - mdw kap/grime
Hannie Hulst - medewerker financiële administratie
Hein van Leeuwen - 1e inspicient
Hilde Beijleveldt - assistent hoofd kassa
Inge Krijl - medewerker finaciële administratie
Jacco de Wijs - theatertechnicus geluid
Jacqueline de Maat - kleedster
Jacqueline Tuk - medewerker financiële administratie
Jaime Verbij - assistent afdeling Events
Jasper de Groot - theatertechnicus geluid
Jasper Vaillant - Cultuurcoach TR 
Jeroen de Leeuw - hoofd facilitair 
Jeroen Koster - theatertechnicus geluid
Jetty Berkhout - infobalie
Joeri van Spijk - medewerker publiekservice 
John Thijssen - hoofd techniek
José Greweldinger - assistent algemeen directeur
Joshua Cohen - theatertechnicus hijs 
Josine Gilissen - planning, acquisitie en pers Wunderbaum
Kari van der Ploeg - marketing en communicatie
Karin van der Leeuw - coordinator kostuumatelier
Kathleen Kleij - medewerker artiestenfoyer
Katinka Enkhuizen - assistent programmering
Kees van Wezel - mediawand
Kelly Leeuwis - marketing en communicatie
Kim Christiaansen - event manager
Koen van Rooijen - theatertechnicus geluid
Kolijn Jagersma - medewerker publiekservice 
Lara Bruggeman - medewerker publiekservice
Lenny Rennings - medewerker publieksservice
Leonie Zweekhorst - bureaumanager PH / secretaresse HR
Lia van Vulpen - 1e medewerker artiestenfoyer
Linda Visser - productie Wunderbaum
Lisette Nijenhuis - floormanager
Maarten van Otterdijk - vormgever Wunderbaum
Maartje Remmers - Theatermaker Wunderbaum
Maartje van Doodewaard - zakelijk leider Wunderbaum
Magda Kuijs - infobalie
Manon van Impelen - assistent artistieke directie
Marcel Brand - theatertechnicus toneelmeester KZ
Marcel Janssen - theatertechnicus KZ
Margreet Bergmeijer - bureaumanager Wunderbaum
Marie Civikov - medewerker receptie
Marieke Dijkwel - Publiekseducatie
Marjolijn van Heemstra - theatermaker
Marleen Scholten - Theatermaker Wunderbaum (Wunderbaum)
Marlies Kok-Gorter - receptiemedewerker
Marloes Lankhaar - horeca WdW
Marlou Stolk - hoofd educatie 
Martin Meijburg - medewerker receptie 
Martina Mackay-Pannekoek - personeelsfunctionaris 
Marvin van den Berg - theatertechnicus KZ
Mary van Kleeff - medewerker artiestenfoyer/ Kok
Matijs Jansen - theatermaker (Wunderbaum)
Maxime van Strijland - medewerker publiekservice
Michiel Sipman - theatertechnicus/technische coordinatie
Miguel Arnhem - ICT
Mike van Dijk - theatertechnicus licht
Moni Siegfried - medewerker publieksservice
Mynou van der Linden - medewerker receptie/kassa/educatie
Myrthe van der Maden - medewerker publiekservice 
Naomi Stekelenburg - marketing en communicatie / medewerker publieksservice
Nathanaël Adriaanse - theatertechnicus hijs
Nelle de Jong - infobalie
Nicole Bettonviel - marketing en communicatie
Nicole Sanberg - hoofd marketing en communicatie
Noor Thijssen - theatertechnicus KZ
Peter Leeuwenburgh - 1e inspicient 
Pieter Kramer - theatermaker
Pleun Peters - Cultuurcoach TR 
Raisa Gerrets - coördinator gebouwbeheer
Renee de Wilde - floormanager
Renee Willeman - coördinator programmering
Rianne van Hassel - creatief producent
Robert Huffenreuter - receptiemedewerker 
Roland van Wensveen - theatertechnicus toneelmeester GZ 
Roosmarijn Hamelink - medewerker publieksservice
Roy van der Horst - freelancer facilitaire dienst 
Ruud de Zwart - theatertechnicus
Sander Mestemaker - medewerker gebouwbeheer
Sara Makka - HR adviseur 
Sara Rensema - assistent afdeling HR 
Sefton Geubbels - theatertechnicus toneelmeester GZ 
Sena Nyaku - medewerker publieksservice 
Sera Edgington - medewerker publiekservice 
Sidney van Geest - 1e inspicient 
Silvie Dees - zakelijk leider producties
Tanja Elstgeest - Hoofd Productiehuis
Victor Niederberger - medewerker publiekservice
Vincent Kok - theatertechnicus geluid 
Walter Bart - theatermaker (Wunderbaum)
Walther van den Heuvel - hoofd programmering 
Wijbrand Boon - infobalie 
Wim Bechtold - inspicient
Wine Dierickx - theatermaker (Wunderbaum)
Winfred van den Bor - hoofd development 
Wouter Oversluizen - infobalie 
Wouter ter Poorten - theatertechnicus hijs 
Wouter van Ammers - receptiemedewerker / medewerker events 
Yael Shimon - medewerker marketing en communicatie 
Yannick de Regt - theatertechnicus licht 
Yvo Greweldinger - Coördinator facilitaire dienst 

 

Ik wil meer weten over