Emoji explosie | 8+
-
14 jan15:00TR25 Schouwburg, RotterdamKleine Zaal
Vrije plaatskeuze standaard € 13,00 TR Pas € 8,00 Rotterdampas € 8,00
HNTjong
HNTjong maakt sinds 2013 de jeugd- en jongerenvoorstellingen bij Het Nationale Theater, onder artistieke leiding van Noël Fischer. Het theatergezelschap maakt voorstellingen voor de grote en de kleine zaal, en zowel voor kinderen als voor jongvolwassenen.
Eva Line de Boer
Eva Line de Boer is een theatermaker met een grote fascinatie voor de dood en het internet. Sinds haar afstuderen in 2014 maakt zij eigen werk. Ze kreeg de Ton Lutz Award voor de meest veelbelovende afstudeerregie (Euphoria, 2014) en de BNG Bank Nieuwe Theatermakersprijs (Dit gebeurt allemaal tegelijk, 2016).
Team
regie Eva Line de Boer vormgeving Tim Vermeulen & Jacob Kok geluidsontwerp Harpo ’t Hart met Ayisha Siddiqi, Paul R. Kooij en Roben Mitchell