Appetizer bij Sisterhood
-
25 apr18:00 - 19:45TR25 Schouwburg, RotterdamHal
Vrije plaatskeuze Pay what you want € 5,- € 5,00 Pay what you want € 10,- € 10,00 Pay what you want € 15,- € 15,00
Twee jaar geleden tijdens een etentje in Rotterdam proosten drie vrouwen op een masterplan: Simone Zeefuik zou een script over vrouwenvriendschappen en community schrijven voor Romana Vrede. Die zocht zeven diverse spelers, dansers & musici bij elkaar en tekende voor regie met als onderzoeksvraag: ‘Mag ik van je verschillen terwijl ik op je lijk?’. Alida Dors daagde zichzelf uit om daardoorheen een doorlopende choreografie te vlechten, om zichtbaar te maken wat zich onder de huid afspeelt bij de vriendengroep en het individu.
Vanavond kijken deze vrouwen terug op het maakproces: hoe kwam het script tot leven? Wat is de ervaring van de regie op de cast? En hoe verbeeld je het onzichtbare?
Line-up
Met Romana Vrede, Simone Zeefuik, Alida Dors, kostuumontwerper Amélie Ngira en ontwerper van de kap en grime Alejandro Blijd.
Appetizers
De snacks die geserveerd worden, komen later ook terug in de voorstelling. We werken samen met Banda Bou & Vantastic Sweets (winnaar Keti Koti Cake Off) voor fingerfood.
Appetizer 1, bij aankomst een mini-mix van : Johnny cake kaas, Pastechi (vis/vlees/kaas) & een kleine Empanada (kaas/vis).
Appetizer 2, halverwege het voorprogramma: Keti Koti cake, een cassave cake met o.a. kokosmelk, cassave en gecondenseerde melk, in combinatie met passievrucht en mango.
Wil je dit programma bijwonen en heb je een vraag of voorbehoud m.b.t. inhoud van de geserveerde appetizers? Mail dan voor 18 april naar educatie@theaterrotterdam.nl.
Appetizer?
Het doel van het programma is dat je trek krijgt in de voorstelling, maar zeker niet op een lege maag! Daarom starten we met een drankje en krijg je zowel bij binnenkomst als tijdens het programma fingerfood geserveerd, uiteraard geïnspireerd op de voorstelling Sisterhood.