Not All Is Lost
THEATER ROTTERDAM: DAVY PIETERS
Première - theater, mime, performance - kleine/middelgrote zaal - 90 minuten - language no problem
Verkoopperiode: 29 maart - 13 mei 2023
Over de voorstelling
Na CRISPR is Not All Is Lost het tweede deel van het vierluik dat Davy Pieters maakt over het opgroeien van de mens in een toekomstige wereld. In dit vierluik staat de menselijke levenscyclus centraal en volgen we de mens van geboorte, jeugd, volwassenheid tot de dood in de vorm sciencefiction, vertrekkend vanuit menselijke situaties die dichterbij ons liggen dan we wellicht denken. Elke levensfase snijdt een vraagstuk aan rondom de gevolgen van technologische ontwikkelingen en klimaatverandering op de mens.
Not All Is Lost is een fysieke en muzikale voorstelling over afhankelijkheid, de kracht én macht van zorg. Davy Pieters zoomt in dit deel in op de jongvolwassen levensfase en onderzoekt de waarde van adolescente lichamen in een wereld waarin Big Pharma en Biohacking een steeds grotere rol spelen.
Over Davy Pieters
Het werk van Davy Pieters kenmerkt zicht door de sterke beeldende, fysieke en filmische stijl. Haar voorstellingen gaan over de mens in een snel veranderende wereld die beïnvloed wordt door technologische ontwikkelingen en media. Lees meer
Davy Pieters: “Ik geloof dat een blik in de toekomst ons kan uitdagen de vraag te beantwoorden: naar wat voor wereld willen we toe?”
“In haar vaak woordeloze voorstellingen schept Davy Pieters surrealistische universa waarin de mens vervreemd is van zichzelf en van zijn omgeving; een speelbal van onbeheersbare externe krachten.”
NRC Handelsblad over DO NOT LOOK BACK WITH REGRET
Credits
Concept, regie Davy Pieters
Muziek Jimi Zoet
Contact
Programmeurs kunnen voor meer informatie contact opnemen met Maurice Dujardin, hoofd Artistiek Bureau Theater Rotterdam. De verkoop verloopt via Theaterbureau De Mannen.