Workshop leren recenseren

Simon van den Berg
di 31 mrt 18:30 - 20:00
  • 31 mrt
    18:30 - 20:00
    TR25 Schouwburg, Rotterdam
    Educatieruimte
    Geweest
Een voorstelling beoordelen als een pro

“Lepelen, slurpen, spugen, lepelen, slurpen, slikken. De moeder (Marieke Heebink als massieve berg geel tule op de bank) en de dienstmeid (Janni Goslinga als de kwaadaardige zus van Sneeuwwitje) zijn verstrengeld in een ziekelijk ritueel. De meid voert pap, de moeder slikt door of spuugt uit, terug in het pannetje.” Zo begint Simon van den Berg de recensie van De pelikaan door Toneelgroep Amsterdam.


Dit seizoen bieden we u een workshop recenseren aan met Simon van den Berg. Simon van den Berg studeerde theaterwetenschap in Amsterdam. Sinds 2005 is hij toneelrecensent voor Het Parool en redacteur van vakblad Theatermaker. Zijn recensies zijn ook te lezen op www.simber.nl. Hij geeft voorafgaand aan twee voorstellingen tips voor het schrijven van een goede theaterrecensie. Tijdens de tweede bijeenkomst beoordeelt Simon van den Berg de recensies en voorziet hij ze van persoonlijke feedback. De beste recensies leest u op onze website.

Recenseer Toneelgroep Amsterdam
di 31 mrt 18:30 - 20:00 - Voorbereiding en bezoek aan Koningin Lear
di 14 apr 19:00 - 21:00 - Nabespreken van de recensies

Praktische informatie € 25,00 (€ 15,00 studenten, CJP en vakpas) voor de workshop excl.voorstellingskaartje Koningin Lear.
Uw voorstellingskaartje kunt u hier kopen. Max. 15 deelnemers.

Inschrijven voor onze nieuwsbrief