No.mades
-
23 jan20:30 - 22:00TR25 Schouwburg, RotterdamKleine Zaal
Choreograaf Piet Rogie (Rogie C.S.) wil voorstellingen maken die een grote gelaagdheid kennen, door meer disciplines een plaats te geven in zijn werk zoals dans, muziek, poëzie, film, muziek, toneel, beeldende kunst en straatkunstenaars. Rogie C.S. wil de discussie op politiek en maatschappelijk vlak openbreken, ontwikkelen en een ruime actieve participatie met het publiek aangaan.
In de choreografie No.mades begeven we ons in het schemergebied van 3 doelbewust dolende, niet-maakbare figuren die worstelen met het dilemma hoe transparant te communiceren met iemand die een net zo intensief non-conformistisch gedrag vertoont.
Hun drang naar vrijheid, wars van comfort en veiligheid, veroorzaakt een instabiliteit, zonder dat ze er schade van ondervinden, mede door het onvoorwaardelijke vertrouwen dat ze met elkaar delen. Ze hebben gekozen om er alleen maar ‘te zijn’, boven het eindeloos reproduceren van zichzelf voor een onbekend ander.
Première op 23 januari.
Dave Schwab, programmeur dans Rotterdamse Schouwburg over Piet Rogie's vorige werk: 'Rogie CS heeft een rijk verleden met de Rotterdamse Schouwburg. Ben verheugd dat Piet Rogie met een nieuwe voorstelling komt. No.mades wekt veel nieuwsgierigheid en raakt verschillende lagen. Ik kijk uit naar dit nieuwe project!'
Team
idee piet rogie dansers ralitza malehounova, paulina vogel, piet rogie muziek mariska baars